Blog - všechny příspěvky

V našem e-shopu nyní můžete získat vybrané měřicí přístroje Mettler Tole do za zvýhodněnou cenu. Přenosný hustoměr Densito 30PX a vybrané sady stolních i přenosných pH metrů nabízíme se slevou 20 % až do 30. 6. 2017.

Zkoušeli jste si někdy vyčistit Vaši obyčejnou klávesnici? Víme, že to není jednoduché a právě proto jsme připravili novou nabídku hygienického počítačového příslušenství, které lze velmi jednoduše omývat a dezinfikovat.
Celý článek

Podzimní nabídka mimořádných slev. Tato akce končí 16. 12. 2016.
Celý článek

Nová generace regulátorů ArgoLab nabízí intuitivní ovládání a jednoduchou obsluhu. Ekonomický provoz, třída ochrany 3.1 a výhodná cena platná až do 16. 12. - to vše jistě stojí za nákup některého z modelů sušáren série TCN nebo TCF.
Celý článek

Z důvodu ukončené výroby alkoholtesteru Dräger 7410, ukončujeme výrobu náústků 7410.
Celý článek

Kvalitní dávkovače jsou nyní rozšířeny o novou řadu. Nejen ji, ale i ostatní dávkovače a pipety značky Witeg nabízíme se slevou 10 %.
Celý článek

Vážení patří k základním měřícím operacím, proto jsou váhy nepostradatelnou součástí každé chemické laboratoře či chemického provozu. Zorientovat se však v dnešní pestré nabídce vah není snadné. Poradíme Vám, jaké parametry a vlastnosti vah při výběru sledovat a jakých chyb se při vážení vyvarovat.
Celý článek
Odměrné roztoky NOVĚ v naší nabídce

Pro ještě přesnější a rychlejší práci v laboratoři jsme do naší nabídky zařadili odměrné roztoky.
Celý článek
Prodejny a dostupnost produktů

Neustále zlepšujeme naše služby a proto nově nabízíme seznam a dostupnost produktů na našich maloobchodních prodejnách. Vše zjistíte jedním klikem.
Celý článek
Výprodej přístrojů, chemikálií a laboratorních pomůcek

Výprodej skladu. Laboratorní pomůcky a přístroje za snížené ceny. Nabídka platí do vyprodání zásob.
Celý článek

Výroba dávkovačů řady Dispensette byla ukončena. Náhradou je nová produktová řada S Dispensette®, která nabízí pohodlnější ovládání, snadnější údržbu a nový design.
Celý článek

Nová série vah Pioneer Plus od firmy Ohaus pro základní vážení v každé laboratoři. Ekonomické modely nabízející skvělý poměr cena/výkon.
Celý článek

S pipetami Multipette E3 a E3X ušetříte čas i peníze. Práce s nimi je jednoduchá a příjemná. Díky jejich promyšlené konstrukci získáte spolehlivé výsledky a můžete tak pracovat bez stresu.
Celý článek

Zrychlený a ekonomický systém chlazení. Možnost propojení s chytrým telefonem, tabletem či notebookem díky technologii SmartLab™, která umožňuje komfortní ovládání desítek přístrojů v reálném čase bez ohledu na jejich umístění v jedné či více laboratořích a zejména bez nutnosti osobní přítomnosti obsluhy.
Celý článek

Modely MB90 a MB120 nahrazují původní MB35 a MB45. Přečtěte si o všech inovacích německého výrobce.
Celý článek
VERKON představuje - vy ušetříte!

Sledujte naše výhodné nabídky VERKON PŘEDSTAVUJE a nikdy Vám neunikne žádná sleva. Minimálně každé tři měsíce pro Vás vybíráme zajímavé produkty se slevou. Na léto pro Vás vybíráme například něco na ochlazení.
Celý článek

Přemýšlíte nad změnou značky používaných pipet? Nyní nabízíme výhodný balíček na pipety Witopet. S tímto balíček ušetříte až 20 %.
Celý článek

Potřebujete k oddělení složek směsi využít metodu destilace a nevíte, jak na to? Jak sestavit složitou skleněnou aparaturu a provést destilaci správně? Čtěte dál a dozvíte se tipy a triky, které se Vám budou v laboratoři hodit. Navíc Vám pomůžeme vybrat správné komponenty pro sestavení destilační aparatury.
Celý článek

Roztoky o přesné koncentraci připravené pro jednoduché a rychlé použití ve Vaší laboratoři. Jakmile je jednou vyzkoušíte, zjistíte, že šetří čas a zejména zjednoduší a zpřesní výsledky Vaší práce v laboratoři.
Celý článek

Zboží bylo vloženo do nákupního košíku.

Obchodní sdělení

Chcete se pravidelně dozvídat o novinkách? Objednejte si zasílání informačních e-mailů.