Blog - všechny příspěvky

S pipetami Multipette E3 a E3X ušetříte čas i peníze. Práce s nimi je jednoduchá a příjemná. Díky jejich promyšlené konstrukci získáte spolehlivé výsledky a můžete tak pracovat bez stresu.

Nová generace regulátorů ArgoLab nabízí intuitivní ovládání a jednoduchou obsluhu. Ekonomický provoz, třída ochrany 3.1 a výhodná cena platná až do 16. 12. - to vše jistě stojí za nákup některého z modelů sušáren série TCN nebo TCF.
Celý článek

Z důvodu ukončené výroby alkoholtesteru Dräger 7410, ukončujeme výrobu náústků 7410.
Celý článek

Kvalitní dávkovače jsou nyní rozšířeny o novou řadu. Nejen ji, ale i ostatní dávkovače a pipety značky Witeg nabízíme se slevou 10 %.
Celý článek
VERKON představuje - vy ušetříte!

Sledujte naše výhodné nabídky VERKON PŘEDSTAVUJE a nikdy Vám neunikne žádná sleva. Minimálně každé tři měsíce pro Vás vybíráme zajímavé produkty se slevou. Na léto pro Vás vybíráme například něco na ochlazení.
Celý článek

Vážení patří k základním měřícím operacím, proto jsou váhy nepostradatelnou součástí každé chemické laboratoře či chemického provozu. Zorientovat se však v dnešní pestré nabídce vah není snadné. Poradíme Vám, jaké parametry a vlastnosti vah při výběru sledovat a jakých chyb se při vážení vyvarovat.
Celý článek
Prodejny a dostupnost produktů

Neustále zlepšujeme naše služby a proto nově nabízíme seznam a dostupnost produktů na našich maloobchodních prodejnách. Vše zjistíte jedním klikem.
Celý článek
Výprodej přístrojů, chemikálií a laboratorních pomůcek

Výprodej skladu. Laboratorní pomůcky a přístroje za snížené ceny. Nabídka platí do vyprodání zásob.
Celý článek

Výroba dávkovačů řady Dispensette byla ukončena. Náhradou je nová produktová řada S Dispensette®, která nabízí pohodlnější ovládání, snadnější údržbu a nový design.
Celý článek

Pokud Vás zajímá, jak fungují jednotlivá oddělení naší firmy, k do vykonává jaké činnosti nebo naopak hlavně mimopracovní záliby našich kolegů či nějaká ta fotodokumentace, čtěte dále náš pravidelný seriál "Ze zákulisí VERKONu". Dnes Vám představíme náš expediční sklad a kolegy, kteří zde pracují.
Celý článek
Náhradní plnění v roce 2016

10.2.2016
Využívání náhradního plnění představuje pro odběratele finanční úsporu ve výši až 35,7 % z kupní ceny zboží nebo služeb.
Celý článek

Podzimní nabídka mimořádných slev. Tato akce končí 16. 12. 2016.
Celý článek

Zrychlený a ekonomický systém chlazení. Možnost propojení s chytrým telefonem, tabletem či notebookem díky technologii SmartLab™, která umožňuje komfortní ovládání desítek přístrojů v reálném čase bez ohledu na jejich umístění v jedné či více laboratořích a zejména bez nutnosti osobní přítomnosti obsluhy.
Celý článek

Modely MB90 a MB120 nahrazují původní MB35 a MB45. Přečtěte si o všech inovacích německého výrobce.
Celý článek

Přemýšlíte nad změnou značky používaných pipet? Nyní nabízíme výhodný balíček na pipety Witopet. S tímto balíček ušetříte až 20 %.
Celý článek
Odměrné roztoky NOVĚ v naší nabídce

Pro ještě přesnější a rychlejší práci v laboratoři jsme do naší nabídky zařadili odměrné roztoky.
Celý článek

Potřebujete k oddělení složek směsi využít metodu destilace a nevíte, jak na to? Jak sestavit složitou skleněnou aparaturu a provést destilaci správně? Čtěte dál a dozvíte se tipy a triky, které se Vám budou v laboratoři hodit. Navíc Vám pomůžeme vybrat správné komponenty pro sestavení destilační aparatury.
Celý článek

Roztoky o přesné koncentraci připravené pro jednoduché a rychlé použití ve Vaší laboratoři. Jakmile je jednou vyzkoušíte, zjistíte, že šetří čas a zejména zjednoduší a zpřesní výsledky Vaší práce v laboratoři.
Celý článek

Zboží bylo vloženo do nákupního košíku.

Obchodní sdělení

Chcete se pravidelně dozvídat o novinkách? Objednejte si zasílání informačních e-mailů.