Analytické i přesné váhy Pioneer Plus za výhodné ceny

Uvažujete o nákupu ekonomicky výhodných, spolehlivých a přesných vah pro rutinní vážení? Váhy Pioneer Plus jsou vynikající volbou.

Až do 20. 6. 2018 nakupujte tyto váhy se slevou 20 %.

Váhy Pioneer Plus firmy Ohaus jsou váhy pro každou laboratoř s velmi jednoduchým ovládáním, disponují podsvíceným LCD displejem, pěti režimy vážení a s váživostí u analytických modelů na x20 g, u přesných modelů na x200 g.
K přednostem série Pioneer Plus patří snadné čištění ochranného analytického krytu (posuvná vyjímatelná dvířka lze velmi snadno a rychle oddělit a spolu s nerezovou vážicí plochou jednoduše vyčistit - pravidelné čištění zabraňuje kontaminacím vzorků a prodlužuje životnost váhy). Dalším charakteristickým rysem je i ochranný kryt displeje a klávesnice, který slouží jako ochrana proti zatečení. Pro jednoduchou adaptaci vah na reálné pracovní podmínky se nabízí možnost nastavit úroveň filtrace rušivých vlivů a sledování nuly.

V naší nabídce najdete modely s váživostí od 120 do 4200 g. Vybírat můžete ze tří variant - modely s interní kalibrací, modely s externí kalibrací nebo modely s interní kalibrací s ověřením.

verkon-pioneer-plus-popis

Rychlý odkaz na produkty:

Zavřít
Přihlášení k Vašemu účtu
Zavřít