Novinka: Stereoskopické a laboratorní mikroskopy Euromex

Nově nabízíme mikroskopy nizozemské firmy Euromex

Studentské stereomikroskopy Euromex byly vyvinuty speciálně pro vzdělávací účely. Vynikají robustní konstrukcí a odolností vůči hrubšímu zacházení. V naší nabídce najdete modely s binokulární i trinokulární hlavicí, s nastavitelným očním rozestupem a dioptrickým doostřováním jednoho nebo obou okulárů. Podle typu mohou mít LED osvětlení s plynulou regulací i vestavěnou USB kameru s rozlišením 3,2 Mpx pro přímé připojení k počítači. Tyto moderní studentské mikroskopy najdou své uplatnění jak ve školství a zájmových kroužcích, tak v domácím amatérském pozorování.

Mikroskopy Euromex pro laboratoře vynikají špičkovou optikou a dokonale ergonomickým uspořádáním pracovního prostoru, které minimalizuje únavu očí i rukou. Samozřejmostí je otočná binokulární nebo trinokulární hlavice s nastavitelným očním rozestupem a dioptrickým doostřováním jednoho nebo obou okulárů. K dispozici jsou modely v různých konfiguracích podle vašich potřeb. Speciální řada iScope Darkfield nabízí vyspělou technologii pro pozorování v temném poli. Laboratorní mikroskopy Euromex jsou svým vysoce výkonným vybavením určeny zejména pro výzkumné a vědecké laboratoře.

Rychlý odkaz na produkty:

V našem sortimentu dále najdete i velmi oblíbené přenosné digitální mikroskopy Q-scope s možností připojení k PC nebo tabletu, nabídku žákovských a studentských mikroskopů splňujících požadavky všech škol a v neposlední řadě i mikroskopy speciální určené pro metalografii, mineralogii a geologii.

Přihlášení k Vašemu účtu

COVID-19: Mimořádná opatření

Důležité informace v souvislosti s aktuální situací kolem šíření nového koronaviru:

1. Obchodní oddělení

  • provozní doba zůstává bez omezení, naši zaměstnanci jsou Vám k dispozici na emailu i telefonu
  • vzhledem k aktuální situaci omluvte prosím prodlouženou lhůtu potvrzování objednávek, prodlení může trvat 2-3 pracovní dny

2. Expedice zboží

  • do odvolání není možné zasílat zboží na dobírku

3. Prodejny (prodej a osobní odběr zboží objednaného přes e-shop)

  • v Ústí nad Labem je dočasná změna otevírací doby prodejny (středa a čtvrtek 8 – 12 a 13 – 17)
  • v Praze a v Brně jsou prodejny otevřeny dle běžné otevírací doby

Podrobnější informace naleznete v našem blogu.

Děkujeme za pochopení.
VERKON s.r.o.

Aktualizováno dne 2. 4. 2020